Zmiana godzin funkcjonowania poradni specjalistycznych
Od 1 maja 2019 roku zmianie ulegają godziny pracy poradni specjalistycznych funkcjonujących w strukturach Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.
2019-04-26, 13:42

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi w porozumieniu z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w Łodzi wprowadza zmiany w godzinach pracy poradni specjalistycznych funkcjonujących przy ul. Sienkiewicza 137/141. Od 1 maja 2019 roku:

  1. Poradnia lekarza rodzinnego udzielać będzie świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w dni powszednie, w godzinach 08:00-18:00.
  2. Ambulatorium internistyczne udzielać będzie świadczeń zdrowotnych w przypadku zaostrzenia chorób wewnętrznych całodobowo przez 7 dni w tygodni.
  3. Poradnia okulistyczna udzielać będzie świadczeń zdrowotnych w czwartki i piątki w godzinach 20:00-06:00 oraz w niedziele w godzinach 12:00-20:00.
  4. Poradnia urazowo-ortopedyczna udzielać będzie świadczeń zdrowotnych codziennie przez całą dobę z wyłączeniem weekendów i świąt.
  5. Gabinet stomatologiczny udzielać będzie świadczeń z zakresu stomatologii w dni powszednie oraz soboty, w godzinach 07:00-15:00.
  6. Gabinet Nocnej i Świątecznej Pomocy Stomatologicznej udzielać będzie świadczeń w przypadku nagłych schorzeń stomatologicznych codziennie w godzinach 19:00-07:00 oraz całodobowo w dni wolne od pracy

Jednocześnie informujemy, że pragnąć zapewnić pacjentom kompleksowe świadczenia zdrowotne Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi prowadzi działania zmierzające do uruchomienia całodobowej poradni laryngologicznej.

KONTAKT / AUTOR
Adam Stępka
Rzecznik Prasowy
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
+48 782 987 790
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.